Oyun Geliştirme Hizmeti Veriyoruz

Bilgisayarda, konsolda ve mobil cihazlarda oynanan oyunlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dijital oyun tasarımı, oyun geliştirme süreçleri yönetimi ve üretimi konusunda hizmet veren firmamız, eğitim oyunları, etkinlik oyunları, kinect oyunlar, web oyunları, AR ve VR oyunlar, mobil oyunlar geliştirmektedir.

Özellikle mobil oyun tarafında, akıllı telefon kullanan sayısındaki artış, oyun geliştirme ihtiyacını ve talebini artırmıştır. Gelişen mobil teknolojisi ile özellikle mobil oyun sektöründeki kaliteyi ve içeriği artırmış, mobil oyunları, oyun pazarında en büyük payı almasını sağlamıştır. Her geçen gün mobil oyun pazarı büyümeye devam etmektedir.


Mobil Oyun Geliştirme

Firmamız, mutli player oynanabilen interaktif, iOS oyun, android oyun geliştirme yapılarak hazırlanan mobil oyun fikirleri sunmakta ve oyun fikirlerinizi hayata geçirmektedir.

Özellikle günümüzde çok popüler olan ve çok yüksek indirme rakamlarına ulaşan “Hyper Casual” oyunları fikirleriniz doğrultusunda üretebilmekteyiz. Bu tür oyunların nasıl oynandığının öğrenmesi ve oynaması çok basittir. Karakterler tek tuşla hareket ettirilir. İçlerinde kısa görevleri vardır ve bundan dolayıda çok büyük mobil oyuncu kitlelerini hitap eder.

Oyun geliştirme konusunda Unity 3D Oyun Motoru ve C# programlama dillerini kullanmaktayız. Unity 3D oyun motorunu kullanan oyunlar, Unity Web Player eklentisi ile kurulum işlemi olmadan web tarayıcısı üzerinden oynanabilmektedir. Unity ile geliştirdiğimiz bir oyunun herhangi bir altyapı değişikliğine gerek duymadan, PC, Mac, Web, iOS, Android, Windows Phone gibi mobil cihazlara uygun olarak derlenebilmektedir. Firmamız daha önce pek çok etkinliklik oyunları, kiosk oyunları, AR oyun, VR oyun, mobil oyun ve Web casino oyunları geliştirmiştir.

Proje geliştirme, lansman, reklam ve tanıtımını yaparak mobil oyun projenize destek verebilmektedir. Devamında ise gerekli güncellemeler, eklemeleri, revizyonları ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda yapmaktadır. Geliştirdiğimiz oyunların reklam, pazarlama gibi ihtiyaçlarını da en doğru şekilde karşılanabilmesi için dijital pazarlama, mobil reklam hizmetleri vererek müşterilerimize destek olmaktayız.