Türkiye’de Bilişim sektörünün önde gelen firmalarından ANB Bilişim Teknolojileri Ankara’da kurulmuştur. Özel ve kamu sektörlerine tedarik, entegrasyon, İş Sürekliliği, Bilgi Güvenliği, Bilgi Teknolojileri Yönetimi, Sanallaştırma, Masaüstü Optimizasyon Teknolojileri, Veri Odaklı Çözümler, Bilişim Sistemleri Yönetimi ve Veri Çözümleri konularında çözüm tasarımları, kavram ispat çalışmaları sunmakta, çalıştaylar ve eğitim hizmetleri vermektedir.Anb Bilişim Teknolojileri verdiği tüm hizmetlerle kendisini Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş sürecinde kurumların bilişim ihtiyaçlarına ‘çözüm üreten’ bilişim firması olarak konumlandırmaktadır. Tamamladığı projelerle güven kazanmış, verdiği uçtan uca kaliteli bilgi teknolojileri hizmetleri sayesinde sektörde gelişerek Türkiye’nin en büyük Güvenilir Bilgi Teknolojileri Danışmanlarından biri haline gelmiş, ulusal ve uluslararası projelere imzasını atmıştır.

Misyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanında bugüne dek yapılamamış olanı yapma doğrultusunda yol açıcı olmak, hizmetlerinin kalite sürekliliğini yüksek seviyelerde tutabilmek için çalışma ortamını sürekli bir eğitim merkezine dönüştürerek üretilenin kalıcı olmasını sağlarken sektörde yaratıcı ve öncü bakış açısıyla bilişim ve bilgi güvenliği kültürünü yaygınlaştırmak ve sektörde iş ahlakının geliştirilmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

ANB Bilişim olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşım ile faaliyet gösteren, müşterilerine her zaman yüksek kalite çözümler sunan, yurtiçinde ve yurtdışında bilişim sektöründe lider bir kuruluş haline gelmektir.

Ekibimiz

Ekibimizi oluştururken siz müşterilerimizin her türlü istek ve beklentisini tam olarak karşılamayı amaçlayan ANB Bilişim’in prensiplerine uygun bir yol izlemeye çalıştık. Bu sebeple her bir çalışanımız sizi memnun etmeyi ve işini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlayan kişilerdir.
Proje yöneticileri, yazılım mühendisleri, ar-ge mühendisleri, iş analistleri, grafik tasarımcılar, sistem ve veri tabanı yöneticileri barındıran takımımız genç ve dinamik ancak alanında tecrübeli bireylerden oluşmaktadır.